Daut Haradinaj i reagon Kurtit për autostradën Prishtinë – Gjilan: Qesharak dhe jo serioz

 Daut Haradinaj i reagon Kurtit për autostradën Prishtinë – Gjilan: Qesharak dhe jo serioz

Daut Haradinaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar ndaj një deklaratë të Kurtit për çështjen e autostradës Prishtinë-Gjilan.

Haradinaj e ka quajtur Kurtin qesharak dhe jo serioz.

Të vetmet autostrada që po përjetojnë qytetarët e Kosovës, sipas Haradinajt, janë ato të Evropës: në ikje nga ky vend që ja ke mbytë shpresën.

Të ngjajshme