Cërrnicë | Një person gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij

 Cërrnicë | Një person gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë së tij

Viktima është gjetur i vdekur në oborrin e shtëpisë dhe rasti është denoncuar menjëherë nga familjarët e tij.

Sipas informacioneve të para, i ndjeri ka pasur probleme shëndetësore në zemër.

Autoritetet lokale kanë ndërhyrë në vendngjarje dhe ekipi mjekësor ka konfirmuar humbjen e jetës së viktimës.

Një njoftim zyrtar nga Policia Rajonale në Gjilan ka bërë të ditur se, në përputhje me vendimin e prokurorit, trupi i pajetë është liruar për ceremoninë e varrimit nga familjarët.

Të ngjajshme