Besart Berisha lansoi këngën e re “Ama një arsye” (VIDEO)

 Besart Berisha lansoi këngën e re “Ama një arsye” (VIDEO)

Këngëtari gjilanas, Besart Berisha, ka lansuar këngën e tij më të re të titulluar ”Ama një arsye”. Besarti njihet si një ndër këngëtarët më premtues me zërin e tij më të veçantë.

Për orkestrimin e këngës është përkujdesur Studio “Besart Berisha”, ndërsa teksti dhe muzika është shkruar nga Edon Sejdiu. Ndërkaq, videoklipi është publikuar në Youtube nga Baresha Network. /Zerogjasht /

Të ngjajshme