Arrestohet nëna me të bijën, rrahën burrin dhe djalin

 Arrestohet nëna me të bijën, rrahën burrin dhe djalin

Janë arrestuar nënë e bijë në Pejë, pasi të njëjtat kanë rrahur burrin dhe djalin.

Policia ka bërë të ditur se me vendim  të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar.

“Janë arrestuar nënë e bij, të dyshuara femra kosovare, pasi që kanë ushtruar dhunë ndaj burrit (babait) dhe djalit (vëllait) meshkuj kosovarë. Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjajshme