Arrestohet gjilanasi për armëmbajtje pa leje

 Arrestohet gjilanasi për armëmbajtje pa leje

Policia njofton se dje në Gjilan ka arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij është gjetur dhe konfiskuar një armë pistoletë.

Me urdhër të prokurorit kujdestar pistoleta e konfiskuar do të dërgohet në ekzaminim, ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjajshme