A e mbani mend “Koronadon”? Ja si duket sot aktori

 A e mbani mend “Koronadon”? Ja si duket sot aktori

Njëri ndër aktorët që ka lënë gjurmë nga seriali “Për ty” është Luis Felipe Tovar, që luante rolin e “Koronados”.

Ai në këtë serial kishte një karakter negativ dhe shumë prej shikuesve trishtoheshin nga ai.

Luis Felipe Tovar tani është 60-vjeçar dhe ka dy fëmijë. Me kalimin e viteve, aktori ka ndryshuar edhe pamje, shkruan Express.

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë se si duket tash aktori.

Të ngjajshme