??????? ??????? sjell projektin e ri muzikor “?????? ??? ?’????? ???” (Video)

 ??????? ??????? sjell projektin e ri muzikor “?????? ??? ?’????? ???” (Video)

Këngëtari i mirënjohur gjilanas, Butrint Rashiti ka ardhur me një projekt të ri muzikor. Kënga më e re nga Butrint Rashiti mban titullin “Dikush keq m’paska nem” dhe u kompletua edhe nga ana vizuale.

Butrint Rashiti është një prej këngëtarëve më të kërkuar në mbrëmjet rinore në Kosovë dhe më gjerë, gjithashtu njihet edhe si një ndër këngëtarët më të veqantë për zërin e tij.

Muzika : Butrint Rashiti

Orkestrimi : Artan Mezini (ARTI Rec)

Video : URBANGraphics

Teksti : Fadil Topalli

Publisher : Baresha Network

Realizimi I klipit iu besua produksionit “URBANGraphics”.

Ai së fundmi ka lansuar projektin e ri muzikor në kanalin zyrtar në Youtube me titull “Dikush keq m’paska nem” të cilën mund ta dëgjoni duke klikuar link-un që gjendet më poshtë:

Të ngjajshme