?????? ???????? ?ë ????? ? ????????ë?? ?ë ????? ?ë? ????? ????

 ?????? ???????? ?ë ????? ? ????????ë?? ?ë ????? ?ë? ????? ????

Arbnor Ramadani, futbollist i Sport Club Gjilani ka pranuar çmimin e sportistit të dalluar të ndarë nga Komuna e Gjilanit për vitin 2022.

Për Ramadanin kjo është hera e dytë në karrierë që nderohet me një vlerësim të tillë, ndërkohë që i shton motivin për të vijuar punën dhe për të arritur suksese të tjera.

“Ndjehem i privilegjuar që isha pjesë e më të mirëve të vitit në Komunën e Gjilanit.

Një çmim që më motivon edhe më shumë për të punuar dhe për të arritur suksese të reja.

Ky çmim i dedikohet familjes për mbështetjen, miqëve dhe gjithë bashkëlojtarëve”, theksoi Ramadani.

Dy gola dhe katër asistime në 16 paraqitjet e tij me klubin kuq e bardh këtë edicion e dëshmojnë më së miri vlerësimin e merituar që mori mesfushori gjilanas.

Të gjithë në SC Gjilani e urojnë Ramadanin për çmimin e pranuar.

Të ngjajshme